Ameryka 2 lutego, 20212 lutego, 2021 ~ Artur L Interesujące, że niektórym z nas nie przychodzi do głowy myśl, że gdybyśmy my nie odkryli Ameryki, to nie jest wykluczone, że Ameryka pewnego dnia odkryłaby nas. Ale mogłoby być zabawnie! Dela det här: Drukuj (Otwiera się w nowym oknie) Drukuj Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Email a link to a friend (Otwiera się w nowym oknie) E-mail Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie… Napisane przez Artur L Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest Artur L