O wybaczaniu 21 grudnia, 2023 ~ Artur L D. Mereżkowski w swoich osobistych notatkach zwierza się tonem skargi, że „łatwiej jest wybaczać innym niż sobie”. Już nieaktualne. Dzisiaj ludzie łatwiej wybaczają sobie niż innym. Innym nie wybacza się niczego. Dela det här: Drukuj (Otwiera się w nowym oknie) Drukuj Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Email a link to a friend (Otwiera się w nowym oknie) E-mail Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie… Napisane przez Artur L Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest Artur L