Naprawdę istnieje tylko to, czemu przyznajemy istnienie, tylko to, co zdołamy uwierzytelnić. Reszta to hipotezy. A to oznacza, że żyjemy głównie w świecie hipotez.
Naprawdę istnieje tylko to, czemu przyznajemy istnienie, tylko to, co zdołamy uwierzytelnić. Reszta to hipotezy. A to oznacza, że żyjemy głównie w świecie hipotez.
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.